Wizytówka Google    Facebook    YouTube    Twitter    Certyfikat    Zamów kontakt    RODO    Cookies    OK! Dzwonię!    X

ORŁY PRAWA

Kancelaria ENTA laureatem konkursu 2020


Kancelaria ENTA w sierpniu 2020 r.  otrzymała prestiżową nagrodę, ale dopiero w listopadzie mogliśmy ją odebrać osobiście. Dlaczego nagroda "Orły Prawa", bo o niej piszemy, jest tak prestiżową i ważną nagrodą w środowisku prawniczym i wśród klientów? Ponieważ została stworzona, aby spośród przeciętnych kancelarii prawnych na rynku, wyróżnić te najlepsze, w najbardziej rzetelny sposób, a więc w oparciu o oceny klientów, którzy są zadowoleni z usług kancelarii i chętnie ją polecają.
Laureaci nagrody „Orły Prawa” to liderzy, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich klientów. To kancelarie, które otrzymały noty minimum 8 punktów w 10 punktowej skali ocen. Kancelaria ENTA otrzymała 8,6 punktów na 10 możliwych.
Co bardzo ważne, w odróżnieniu od licznych programów konkursowych, w których uiszczenie opłaty to jedyny warunek przystąpienia, „Orły Prawa” mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy, a sam tytuł nie jest powiązany z obowiązkiem zapłaty za ten tytuł.
Jest nam tym bardziej miło, że Kancelarię ENTA zgłosił do konkursu jeden z naszych zadowolonych klientów. Czujemy się nie tylko docenieni, ale i zaszczyceni takim wyróżnieniem! Dziękujemy!
 
Ogromnie dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie oraz wszystkim pracownikom i współpracownikom za wkład w tę nagrodę!!!
Szukaj