Wizytówka Google    Facebook    YouTube    Twitter    Certyfikat    Zamów kontakt    RODO    Cookies    OK! Dzwonię!    X
Referencje, opinie i rekomendacje naszych klientów, 
są dla nas bardzo ważne.
Sylwia Plis
Będę polecać! miła rozmowa, Pan mecenas wszystko szczegółowo wyjaśnia.poswieca dużo czasu. i pomaga znaleźć najlepsze wyjscie z sytuacji. po rozmowie nabrałam nadziei, ze moja sprawę uda się rozwiązać.

Elżbieta Kolczak
Profesjonalne podejście i ogrom wiedzy p. Mecenasa Króla . W zakresie prawa oddłużeniowego jest mistrzem. Wsparcie całej Kancelarii na czele z p. Bożena jako doradcą pomaga wyjść na prostą z każdej czarnej dziury. Tak ważny czas na wysłuchanie by rozwiązać każdy problem jest potrzebny w trudnym czasie problemów finansowych. Polecam z czystym sumieniem.

Włodzimierz Kubik
Fachowiec, który zawsze patrzy w oczy. Polecam.
 
Ana Wizgird
Świetna i rzetelna pomoc. Polecam
 
Paulina Tramecourt
Zawsze w trosce o klienta 👌🏻 Rzeczowa i fachowa obsługa. Zdecydowanie polecam.
 
Arkadiusz Helsner
Zdecydowanie polecam! Świetna i fachowa pomoc. Co mnie najbardziej zaskoczyło? To empatia i zrozumienie - ludzkie podejście do problemów, dzięki temu mogłem być spokojny o pozytywne zakończenie sprawy. Doskonały kontakt z mecenasem. Szczerze bardzo polecam!
 
Daniel Należyty
Polecam z całą pewnością! Fachowa pomoc. Ludzkie podejście do sprawy, Doskonały kontakt z mecenasem Profesjonalista który angażuje się w sprawę.
Naprawdę polecam wszystkim którzy tej pomocy potrzebują jestem bardzo zadowolony.
 
Ana Gatz
Polecam bardzo jestem zadowolona z porady prawnej
 
Piotr Słota
Polecam w 100%, doskonały kontak z panem mecenasem oraz bardzo indywidualne podejście do klienta. Pan mecenas świetnie i co najważniejsze bardzo zrozumiale przekazuje informacje. Już po pierwszej rozmowie można było wywnioskować że jest to osoba która ma ogromne doświadczenie w swoim zawodzie. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.
Oktawia Górska
Polecam szybki kontakt bardzo miła rozmowa serdecznie polecam;)

Magdalena Zacher
Mój pierwszy kontakt z kancelarią był z polecenia i bardzo się cieszę że zadzwoniłam bo już na pierwszej rozmowie otrzymałam wiele konkretów. Będę korzystać z pomocy prawnej tej kancelari , polecam i zachęcam wszystkich potrzebujących.Pozdrawiam Magdalena z Kudowy dzonych spraw. Pełen profesjonalizm🙂

Marta Krawczyk
Miałam okazję skorzystać z usług Kancelarii ENTA i.. nie mogłam trafić LEPIEJ! Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta i przemiła atmosfera. Bez wahania polecam każdemu skorzystać z pomocy prawnej właśnie tu. Nie wiem co bym zrobiła, gdyby nie pomoc Pana Mecenasa Króla. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc i szybkie pokierowanie sprawy. Jeszcze raz polecam każdemu niezdecydowanemu!

Marta Duda
Gorąco polecam🙂Super kontakt,świetna obsługa on-line,w ramach której są wszystkie porady w zakresie prowadzonych spraw. Pełen profesjonalizm 🙂

Krzysztof Krawczyk
Również gorąco polecam,Pan Mecenas świetny prawnik,dusza człowiek,on nie robi tego z chęci zysku,on chce pomóc.
 
Agnieszka Gronowicz 
Pan Mecenas na wszelkie sposoby stara się pomóc. Ostateczna decyzja należy do klienta.
Polecam serdecznie.

Anna Zając
Kancelaria Enta ma niesztampowe i bardzo kreatywne podejście do tematu. Do bardzo trudnych i poważnych spraw podchodzi życiowo i tak po ludzku ze zrozumieniem drugiego człowieka. Aż chce się skorzystać z jej usług. Polecam.

Klaudiusz Adrian Silski
polecam bardzo fachową obsluga
 
Renata Białczak
Kancelaria Enta szczegółowe informacje na temat sprawy skrupulatnie i ze szczegółami. Fachowa pomoc pana mecenasa polecam serdecznie
 
Mikołaj May
Szybko, fachowo i szczegółowo 👍 Kancelaria na poziomie, mogę szczerze polecić.
 
Szukaj