Wizytówka Google    Facebook    YouTube    Twitter    Certyfikat    Zamów kontakt    RODO    Cookies    OK! Dzwonię!    X
Na czym polega współpraca?
Współpraca polega na rekomendowaniu naszych usług prawniczych świadczonych przez Kancelarię ENTA w ramach Prawnej Obrony Dłużnika.
 
Kto może przystąpić do naszego programu poleceń?
Każda osoba, również prowadząca działalność gospodarczą, może przystąpić do naszego programu i po prostu zacząć zarabiać. Istnieje również możliwość współpracy barterowej na zasadzie "polecenia za usługę". Więcej: https://dowolna-nazwa.enta.com.pl/
 
W jaki sposób może odbywać się współpraca?
Nasza współpraca odbywa się zdalnie, czyli online, co daje nam nieograniczone pole działania na terenie całej RP. Dlatego można nas polecać: „pocztą pantoflową”, „marketingiem szeptanym”, wpisami w social mediach lub z wykorzystaniem stron www oraz na forach internetowych umieszczają swój indywidualny link.
Każdy partner, z którego rekomendacji zostanie zakupiona usługa prawna oferowana przez Kancelarię, będzie rozliczony na bieżąco (CPS), najszybciej jak to będzie możliwe – w ciągu 7 dni.
Drugi sposób, to rozliczenie oparte o CPL. Zatem jeśli klient lub osoba reprezentująca klienta przekaże dane kontaktowe wypełniając indywidualny formularz, do którego link może znajdować się na dowolnej stronie www, na profilu w SM lub w mailu albo w treści sms, to nastąpi rozliczenie za przekazanie kontaktu - poprawnie wypełnionego formularza, bez względu na efekt końcowy, czyli nie ma w tym sposobie znaczenia czy dojedzie do współpracy pomiędzy kilentem a Kancelarią czy nie. Wystarczy tylko wypełniony formularz i przeprowadzona rozmowa telefoniczna przedstawiciela Kancelarii z klientem z formularza, a za każdego takiego zweryfikowanego leada będzie do wypłaty ustalona kwota. 

Co to jest unikalny link?
Jest to adres internetowy z zaszytą identyfikacją partnera. Wypełnienie formularza znajdującego się pod tym linkiem, czy to przez klienta, czy to przez partnera, powoduje przypisanie tego klienta do konkretnego partnera.
 
Jakie usługi świadczy Kancelaria?
Zakres usług świadczonych przez Kancelarię:
 -upadłość konsumencka - także małżeństw,
- upadłość konsumencka dla rolników,
- restrukturyzacja i upadłość przedsiębiorców,
- antywindykacja i działania przeciwegzekucyjne,
- negocjacje i mediacje,
- reprezentacja w sporach z bankami i innymi instytucjami,
- konwalidacja umów, czyli "naprawa" np. umów bankowych w celu obniżenia wysokości rat i/lub wysokości zadłużenia lub zwalczania lichwy w umowach z tzw. chwilówkami,
- konsultacje i doradztwo.
     
Kto jest potencjalnym klientem Kancelarii, czyli kogo można polecać?
Wszystkie osoby i podmioty gospodarcze:
- osoby pracujący na; umowie o pracę, umowie zleceniu i umowie o dzieło oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą,
- firmy, czyli spółki z o.o., spółki SA i komandytowe itp.,
- emeryci i renciści.
 
W jaki sposób można pozyskiwać klientów?
Dajemy swobodę naszym partnerom, ale prowadzimy szkolenia sprzedażowe wskazując potencjalne źródła pozyskiwania klientów.
 
Skąd brać kontakty?
Można polecać swoich znajomych, można we własnym zakresie przeszukiwać internet lub można korzystać z naszej bazy kontaktów i naszych szkoleń w zakresie sprzedaży.
 
W jaki sposób można polecać ofertę Kancelarii?
Są 3 metody polecania naszych usług:
1. przesyłanie mailem lub smsem unikalnego linku klientowi, pod którym znajduje się formularz do samodzielnego wypełnienia przez tego klienta,
2. wypełnienie przez partnera tego samego linku podczas spotkania lub rozmowy telefonicznej,
3. wskazanie klientowi numeru infolinii +48 22 660 23 63 i podanie mu swego UKP, który upoważnia klienta do rabatu i jednocześnie identyfikuje partnera. 
 
Co to jest UKP?
UKP, to unikalny kod partnera, który upoważnia klienta do zniżki i pozwala zidentyfikować partnera, który go polecił.
 
Chcesz wiedzieć więcej? Zgłoś się do nas; napisz: partner(at)enta.com.pl lub zadzwoń: +48 786 810 101.
Szukaj